Dana Lăcrămioara Păiuș

Inspector Şcolar
General Adjunct
Program de audiențe

În fiecare zi de Miercuri între orele
11:00 – 13:00
Mai multe detalii

Ionuț-Liviu
Ciocoiu

Inspector Școlar
General
Program de audiențe

În fiecare zi de Marți între orele
11:00 – 13:00
Mai multe detalii

Ana
Socea

Inspector Școlar
General Adjunct
Program de audiențe

În fiecare zi de Vineri între orele
11:00 – 12:00
Mai multe detalii

Ionuț-Liviu
Ciocoiu

Inspector Școlar
General
Program de audiențe

În fiecare zi de Marți între orele
11:00 – 13:00
Mai multe detalii

Dana Lăcrămioara
Păiuș

Inspector Şcolar
General Adjunct
Program de audiențe

În fiecare zi de Miercuri între orele
11:00 – 13:00
Mai multe detalii

Ana
Socea

Inspector Școlar
General Adjunct
Program de audiențe

În fiecare zi de Vineri între orele
11:00 – 12:00
Mai multe detalii

Inspectori școlari

Înscrierile în audiență la inspectorii școlari se realizează la secretariat sau la numărul de telefon 0233.214.860

Domeniul management

MUNTEANU MARIANA  – INSPECTOR ŞCOLAR

COZMA OANA IRINA – INSPECTOR ŞCOLAR

BISTRICEANU IOANA – INSPECTOR ŞCOLAR

ANTOCHI ELENA-AMALIA – INSPECTOR ȘCOLAR

SAVA DANIEL – INSPECTOR ŞCOLAR

SECARA CRISTINEL – INSPECTOR ŞCOLAR

HOGAȘ-CIUCHI RODICA – INSPECTOR ŞCOLAR

ALDEA MIHAELA – INSPECTOR ŞCOLAR

 

POSTOLICA STELUȚA – INSPECTOR ŞCOLAR

Bistriceanu Ioana – INSPECTOR ŞCOLAR

MOROȘANU ANA – INSPECTOR ŞCOLAR

Domeniul curriculum şi inspecţie şcolară

ALBU-IACOB CRISTINA – INSPECTOR ŞCOLAR

ŞTIRBU IONELA MEDA – INSPECTOR ŞCOLAR

ALUNGULESEI ELENA CRISTINA – INSPECTOR ŞCOLAR

Ioana Poețelea – INSPECTOR ŞCOLAR

PASCU ELISABETA – INSPECTOR ŞCOLAR

SECARA ANA IRINA – INSPECTOR ŞCOLAR

MORARIU ELENA – INSPECTOR ŞCOLAR

GRIGORAS-POPA CĂTĂLINA-IRINA – INSPECTOR ŞCOLAR

MOROȘANU ANA-CEZARINA  – INSPECTOR ŞCOLAR

GRAMADA ELISABETA – INSPECTOR ŞCOLAR

UNGUREANU FLORENTINA – INSPECTOR ŞCOLAR

 

OANA COZMA – INSPECTOR ȘCOLAR

Giosan Mihai – INSPECTOR ŞCOLAR

Anca Elena Cituran – INSPECTOR ŞCOLAR

GIOSAN MIHAI – INSPECTOR ŞCOLAR

ŞTIRBU IONELA MEDA – INSPECTOR ŞCOLAR

GRAMADA ELISABETA – INSPECTOR ŞCOLAR

Departamente

Departamentul economic administrativ

GĂNESCU MATILDA – CONTABIL ŞEF

ROMAN MARIAN – CONSILIER 

OSOIANU OANA ADELINA  – CONSILIER 

BALAN ELENA  – CONSILIER 

PLOSCARU MARIANA  – REFERENT 

CUCOȘ LILI VICTORIA – CONSILIER

ILIE IOANA  – CONSILIER

IFTIMIA ADINA DANIELA – CONSILIER 

AMARIEI LARISA ANDREEA – CONSILIER

ACATRINEI MARIUS IULIAN – ŞOFER

 

 

PORUMBIȚA PETRU – CONSILIER

CORFU MARIA  – MUNCITOR

OBOROCEANU FLORIN  – MUNCITOR

 

RUSU MIHAELA VIOLETA – CONSILIER

ŞULEA NICOLETA  – CONSILIER 

OLTIANU RADU NICOLAE – CONSILIER 

ȚURCANU FLORIN-GHEORGHE – CONSILIER 

Domeniul audit intern

 

OBREJA CĂTĂLIN – AUDITOR INTERN

Domeniul juridic

BICĂJANU ELENA  – CONSILIER JURIDIC

Sari la conținut