Lista elevilor participanţi

Nr.
crt
Numele si prenumele elevului Clasa Unitatea de învățământ Localitatea Județ
1 Chiriac Alexandru 8 Școala Gimnazială ,, Mircea cel Bătrân” Pitești Arges
2 Negureanu Andrei Valentin 7 Colegiul Național „Dimitrie Cantemir” Onești Bacău
3 Ştefanescu Ştefan 8 Colegiul Național „Dimitrie Cantemir” Onești Bacău
4 Pintilie Sebastian 9 Colegiul Național „Vasile Alecsandri” Bacău Bacău
5 Surdu George Bogdan 11 Colegiul Național ,,Gheorghe Vrănceanu” Bacău Bacău
6 Bulichi Teodora-Elena 11 Colegiul Național „Dimitrie Cantemir” Onești Bacău
7 Dolineanu Mircea 12 Colegiul Național ,,Gheorghe Vrănceanu” Bacău Bacău
8 Muraru Alexandra 9 Colegiul Național ,,Gheorghe Vrănceanu” Bacău Bacău
9 Avram G. Antonia Adelina 8 Liceul Tehnologic ,,Liviu Rebreanu” Maieru Bistriţa Năsăud
10 Berbecari D.V.Crina Bianca 9 Colegiul Naţional “Liviu Rebreanu” Bistriţa Bistriţa Năsăud
11 Petrușca N. Ș. Sergiu 10 Colegiul Naţional “Liviu Rebreanu” Bistriţa Bistriţa Năsăud
12 Ghetler M.G. Bianca Isabel 7 Școala Gimnazială Nr. 7 Botoșani Botoşani
13 Mihoreanu C.G. Cosmina 8 Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Botoșani Botoşani
14 Ștefan O.E. Darius 8 Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Dorohoi Botoşani
15 Trișcă Vicol T. Cezar 9 Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Botoșani Botoşani
16 Morariu C.L. Medeea 10 Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Botoșani Botoşani
17 Bălăucă C. Ștefan-Răzvan 11 Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Botoșani Botoşani
18 Grigoraș Marius Andrei Cosmin 8 Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Brăila Brăila
19 Eremia Evelina Andreea 9 Colegiul Național ”Gheorghe Munteanu Murgoci” Brăila Brăila
20 Andrei Radu 11 Colegiul Național ”Nicolae Bălcescu” Brăila Brăila
21 Dinu Adrian Cristian 11 Colegiul Național ”Nicolae Bălcescu” Răila Brăila
22 Țigănoiu Maria 11 Colegiul Național ”Nicolae Bălcescu” Brăila Brăila
23 Neacșu Răzvan 12 Colegiul Național ”Nicolae Bălcescu” Brăila Brăila
24 Pintilie Teodor Nicolae 7 Colegiul  National ,,Andrei Saguna” Brasov Braşov
25 Găitan Mihnea 8 Colegiul Naţional De Informatică,,Grigore Moisil” Brasov Braşov
26  Antal Ovidiu 9 Colegiul Naşional ,,Andrei Şaguna” Braşov Braşov
27 Iacovache Andrei 10 Colegiul Naţional,,Andrei Şaguna” Brasov Braşov
28 Turica Leonard 11 Colegiul National ,,Andrei Saguna „ Brasov Braşov
29 Manolescu Stefan 12 Colegiul National ,,Andrei Saguna” Brasov Braşov
30 Coman  Sergiu  Alexandru 7 Şcoala Gimnazială Nr. 56 Bucuresti Bucureşti
31 Pripon Mara 7 Colegiul Naţional de Informatică „Tudor Vianu” Bucuresti Bucureşti
32 Ersen Andrei Ovidiu 7 Colegiul Naţional „Grigore Moisil” Bucuresti Bucureşti
33 Dianu G Alexandru Catalin 7 Şcoala Gimnazială Nr. 280 Bucuresti Bucureşti
34 Marin Andrei 8 Şcoala Gimnazială Nr. 129 Bucuresti Bucureşti
35 Negoita Vlad 8 Şcoala Gimnazială Nr. 79 Bucuresti Bucureşti
36 Ghiță Antonia Alma 8 Școala Gimazială ”Sf. Treime” Bucuresti Bucureşti
37 Zlatea Cezar Stelian 8 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucuresti Bucureşti
38 Iosif M. Theodor 9 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucuresti Bucureşti
39 Vlad C. Ariana Dalia 9 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucuresti Bucureşti
40 Chiosa I. Ionel – Emilian 9 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucuresti Bucureşti
41 Coman Andrei 9 Colegiul Naţional De Informatică „Tudor Vianu” Bucuresti Bucureşti
42 Mârza Ana Cristina 10 Colegiul Naţional „Sfântul Sava” Bucuresti Bucureşti
43 Dolteanu E. Ștefan 10 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucuresti Bucureşti
44 Drăgoi I. Sabina 10 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucuresti Bucureşti
45 Ignat I. Marius 10 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucuresti Bucureşti
46 Vameșu Maria 11 Colegiul Naţional de Informatică „Tudor Vianu” Bucuresti Bucureşti
47 Cotruţ M. Şt. Petru 11 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucuresti Bucureşti
48 Eftimie Andrei Horatiu 11 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucuresti Bucureşti
49 Andrei Cosmin 11 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucuresti Bucureşti
50 Buică G. Dănuţ – Gabriel 12 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucuresti Bucureşti
51 Dragulescu Anca 12 Liceul Teoretic Internaţional de Informatică Bucuresti Bucureşti
52 Dobrinoiu Monica 12 Colegiul Naţional de Informatică „Tudor Vianu” Bucuresti Bucureşti
53 Popescu Maria Claudia 12 Colegiul Naţional „Sfântul Sava” Bucuresti Bucureşti
54 Ardeleanu V. Cristian George 7 Școala Gimnazială, Nr.11, Buzău Buzău Buzău
55 Piron N. Eugen Marian 8 Școala Gimnazială  „George  Emil Palade” Buzău Buzău
56 Ungureanu A. G. Alexandru 9 Colegiul Național  „B. P. Hasdeu” Buzău Buzău
57 Moise M. Otilia Elena 10 Colegiul Național  „B. P. Hasdeu” Buzău Buzău
58 Mihaiu F. Mihaela 11 Colegiul Național  „B. P. Hasdeu” Buzău Buzău
59 Bejan S. Mircea Andrei 12 Colegiul Național  „B. P. Hasdeu” Buzău Buzău
60 Bud Mara 7 Colegiul Național ”Emil Racoviță” Cluj-Napoca Cluj
61 Hărămbaș Diana 7 Colegiul Național ”Emil Racoviță” Cluj-Napoca Cluj
62 Jidavu Daria 7 Colegiul Național ”Emil Racoviță” Cluj-Napoca Cluj
63 Leonte Mihnea 8 Colegiul Național ”Emil Racoviță” Cluj-Napoca Cluj
64 Vințeler Victor 9 Colegiul Național ”Emil Racoviță” Cluj-Napoca Cluj
65 Arion Dan 9 Colegiul Național ”Emil Racoviță” Cluj-Napoca Cluj
66 Dumbravă Victor – Ioan 7 Colegiul Național „Mircea Cel Bătrân” Constanța Constanţa
67 Dorneanu Cezar 7 Colegiul Național „Mircea Cel Bătrân” Constanța Constanţa
68 Stelea Sânziana – Karina 8 Colegiul Național „Mircea Cel Bătrân” Constanța Constanţa
69 Nicolae Constantin – Daniel 9 Liceul Teoretic „Ovidius” Constanța Constanţa
70 Enache Traian 9 Colegiul Național „Mircea Cel Bătrân” Constanța Constanţa
71 Ursu Răzvan – Mihai 11 Colegiul Național „Mircea Cel Bătrân” Constanța Constanţa
72 Stan Alexandru Cristian 7 Colegiul Naţional Constantin Cantacuzino Târgovişte Dâmboviţa
73 Zăhărăchescu I. Mihail Marian 8 Şcoala Gimnazială Coresi Târgovişte Dâmboviţa
74 Mihăilescu Ioana Cristina 9 Colegiul Naţional „Ienăchiţă Văcărescu” Târgovişte Dâmboviţa
75 Savu. I. Ioan Daniel 10 Colegiul Naţional I.L.Caragiale Moreni Dâmboviţa
76 Stan Bianca Mihaela 10 Colegiul Naţional „Ienăchiţă Văcărescu” Târgovişte Dâmboviţa
77 Brănescu V. Ioana 12 Colegiul Naţional „Ienăchiţă Văcărescu” Târgovişte Dâmboviţa
78 Mihăiţoaia Cayuss-Andrei 7 Şcoala Gimnazială „Gh. Ţiţeica” Craiova Dolj
79 Leoni Cesar Emanuele 8 Şcoala Gimnazială „Sf. Gheorghe „ Craiova Dolj
80 Dincă Maria 9 Colegiul Național „Fraţii Buzeşti „ Craiova Dolj
81 Lefter Dan Alexandru 11 Colegiul Național „Fraţii Buzeşti „ Craiova Dolj
82 Murgogi Cristiana 7 Colegiul Naţional ”Vasile Alecsandri” Galați Galaţi
83 Anghel Andrei Constantin 8 Colegiul Național ”Spiru Haret” Tecuci Galaţi
84 Bejan Alexandra 8 Colegiul Naţional ”Vasile Alecsandri” Galați Galaţi
85 Dumitriu Alexandru 9 Colegiul Naţional ”Vasile Alecsandri” Galați Galaţi
86 Ilie Cristian 11 Colegiul Naţional ”Vasile Alecsandri” Galați Galaţi
87 Hău Alexandru Mihai 11 Colegiul Naţional ”Vasile Alecsandri” Galați Galaţi
88 Goia M. Andreea 7 Colegiul Naţional „Ion Maiorescu” Giurgiu Giurgiu
89 Micu G. Ana Mihaela 8 Colegiul Naţional „Ion Maiorescu” Giurgiu Giurgiu
90 Buzea M. Alexandru Mihai Iulian 9 Colegiul Naţional „Ion Maiorescu” Giurgiu Giurgiu
91 Roşca M. G. Alexandru Cătălin 9 Colegiul Naţional „Ion Maiorescu” Giurgiu Giurgiu
92 Ghinea F. Teodor 10 Colegiul Naţional „Ion Maiorescu” Giurgiu Giurgiu
93 Sima B. Andreea Teodora 10 Colegiul Naţional „Ion Maiorescu” Giurgiu Giurgiu
94 Ciobotea C. Alexandru Marian 7 Colegiul Naţional „Spiru Haret” Tîrgu Jiu Gorj
95 Nedelcu Alexandru 8 Școala Gimnazială „Conatantin Săvoiu” Tîrgu Jiu Gorj
96 Țîr C.Vlad Ioan 9 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Tîrgu Jiu Gorj
97 Amza Andreea 10 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Tîrgu Jiu Gorj
98 Cojocaru Cosmin 11 Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Tîrgu Jiu Gorj
99 Lihaciu Oana Marcela 7 Colegiul Tehnic de Transport Feroviar „Anghel Saligny” Simeria Hunedoara
100 Procopie-Urban R. I. Anda 8 Colegiul Național „Decebal” Deva Hunedoara
101 Trofin T. D. Paul 9 Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Hunedoara
102 Vîrtan S. V. Răzvan Nicolae 10 Colegiul Național de Informatică „Traian Lalescu” Hunedoara Hunedoara
103 Dosan V. Vasile Laurențiu 11 Colegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Hunedoara
104 Petre G.C. Andrei 7 Școala Gimnazială ”Sf. Andrei” Slobozia Ialomiţa
105 Busuioc T. Horia – Costin 8 Școala Gimnazială ”Sf. Andrei” Slobozia Ialomiţa
106 Răduță C. Lavinia – Maria 9 Școala Gimnazială ”Sf. Andrei” Slobozia Ialomiţa
107 Nastasia N. Alexandru – Lucian 10 Școala Gimnazială ”Sf. Andrei” Slobozia Ialomiţa
108 Hulubei I. Bianca – Elena 11 Școala Gimnazială ”Sf. Andrei” Slobozia Ialomiţa
109 Mocanu Vlad 7 Colegiul Național ” Emil Racoviță” Iași Iaşi
110 Constantinescu  Mălina  Elena 8 Colegiul Național Iași Iaşi
111 Blăjuți Ștefan 9 Colegiul Național Iași Iaşi
112 Ostopovici Rareș Mihai 9 Colegiul Național ”Costache Negruzzi” Iași Iaşi
113 Luchian Costin Florin 10 Colegiul Național ” Costache Negruzzi” Iași Iaşi
114 Petrovici Ștefan 11 Colegiul Național ” Garabet Ibrăileanu” Iași Iaşi
115 Avrămuț M. Daria 8 Liceul Teoretic ,,Ioan Petruș,, Otopeni Ilfov
116 Leo M. Mihai-Ioan 7 Liceul Teoretic ”Petru Rares” Tîrgu Lăpuș Maramureş
117 Herzal Radu 8 Colegiul Național „Gheorghe Șincai” Baia Mare Maramureş
118 Profeanu Teodor 9 Colegiul Național „Vasile Lucaciu” Baia Mare Maramureş
119 Sava Bogdan 10 Colegiul Național „Gheorghe Șincai” Baia Mare Maramureş
120 Albert K. Gyozo Elod 7 Școala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Tîrgu Mureș Mureş
121 Racoți S. Stelian 8 Colegiul Național ”Al.Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș Mureş
122 Racheriu N. Nicolae 9 Colegiul Național ”Al.Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș Mureş
123 Pețan S. Paul Andrei 10 Colegiul Național ”Al.Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș Mureş
124 Feier C. Teodora 10 Colegiul Național ”Al.Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș Mureş
125 Tomuț G. Andrei- Voicu 11 Colegiul Național ”Al.Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș Mureş
126 Buzdea M.D. Matei 7 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Neamţ
127 Pascal Flavia-Cristiana 7 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Neamţ
128 Polenciuc Rares 7 Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman Neamţ
129 Brănuţ Ioana-Alexandra 7 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Neamţ
130 Chiriac George 8 Colegiul Național „Roman Vodă” Roman Neamţ
131 Cosniceanu Mihai-Cosmin 8 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Neamţ
132 Filip-Muraru Elena 8 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Neamţ
133 Manole C. Daniel 9 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Neamţ
134 Teacu Petre-Cosmin 9 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Neamţ
135 Bejan Tudor-Daniel 9 Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ Neamţ
136 Miron Raluca 10 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Neamţ
137 Spiridon  C.C. Andra -Elena 10 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Neamţ
138 Okukura Andrew Hiroaki 10 Colegiul Național „Roman Vodă” Roman Neamţ
139 Leontică T. Sebastian 11 Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ Neamţ
140 Pîrlea  M. Eliza- Natalia 8 Liceul Teoretic „Petre Pandrea” Balș Olt
141 Mitrache Ionuț Marian 8 Scoala Gimnazială ”N. Titulescu” Caracal Olt
142 Dugăeșescu  D. Filip 9 Liceul Teoretic „Petre Pandrea” Balș Olt
143 Ionel  Andrei – Răzvan 9 Colegiul  Național „Radu Greceanu” Slatina Olt
144 Oporanu M. Ioan – Nicolae 10 Colegiul  Național „Radu Greceanu” Slatina Olt
145 Nedianu Gabriel-Cătălin 10 Colegiul  Național „Ioniță Asan” Caracal Olt
146 Grigore Bogdan 7 Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti Prahova
147 Mitu Alexandru 8 Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti Prahova
148 Enoae Adrian Andrei 9 Colegiul National „Nicolae Grigorescu” Campina Prahova
149 Banu Matei Costin 10 Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti Prahova
150 Voinea Cristian 11 Colegiul National „Mihai Viteazul” Ploiesti Prahova
151 Petre Mihai Valentin 12 Colegiul National „Jean Monnet” Ploiesti Prahova
152 Pop Alex Nicolae 8 Școala Gimnazială ”Gheorghe Lazăr” Zalău Sălaj
153 Pop Rareș Emanuel Anton 9 Colegiul Național ”Silvania” Zalău Sălaj
154 Țurcaș David Emil 10 Colegiul Național ”Silvania” Zalău Sălaj
155 Olăhuț Alexandra Maria 10 Colegiul Național ”Silvania” Zalău Sălaj
156 Vale Alexandru Dan 11 Colegiul Național ”Silvania” Zalău Sălaj
157 Mitrașca Andrei 12 Colegiul Național ”Silvania” Zalău Sălaj
158 Dumitrescul Eduard Valentin 7 Colegiul Naţional ,,Ştefan Cel Mare” Suceava Suceava
159 Turturean David Cornel 8 Colegiul Naţional ,,Ştefan Cel Mare” Suceava Suceava
160 Muntean Tudor  Emanuel 9 Colegiul National „Petru Rareş” Suceava Suceava
161 Vasileniuc  P. David Andrei 10 Colegiul Naţional ,,Eudoxiu  Hurmuzachi” Rădăuţi Suceava
162 Jijie Marian Dumitru 11 Colegiul Naţional ,,Ștefan.Cel Mare” Suceava Suceava
163 Cojocariu I.V.Ştefan-Ciprian 12 Colegiul Naţional ,,Ștefan.Cel Mare” Suceava Suceava
164 Șovei G. Andreea-Magdalena 7 Școala Gimnazială „Mihai Viteazul” Alexandria Teleorman
165 Ciocoiu G. Diana-Iulia 8 Școala Gimnazială „Mihai Viteazul” Alexandria Teleorman
166 Gruia G. Mihai 9 Colegiul Național „Unirea” Turnu Măgurele Teleorman
167 Gruia G. Mihaela 11 Colegiul Național „Unirea” Turnu Măgurele Teleorman
168 Văduva Victor Nicolae 7 Școala Gimnazială Nr. 10 Râmnicu Vâlcea Vâlcea
169 Ciaușescu C. Constantin Petrișor 9 Colegiul Național ”Gib Mihăescu” Drăgășani Vâlcea
170 Ilie S. Radu Ştefan 10 Colegiul Național de Informatica ”Matei Basarab” Râmnicu Vâlcea Vâlcea
171 Biu Pîslaru Andrei 11 Colegiul Național ”Alexandru Lahovari” Râmnicu Vâlcea Vâlcea
172 Cristea C. Alexandru 7 Colegiul Naţional „Cuza Vodă” Huşi Vaslui
173 Trifan Robert 8 Şcoala Gimnazială „Ştefan Cel Mare” Vaslui Vaslui
174 Sofia C. Dragoș 9 Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu” Vaslui Vaslui
175 Bordeianu S. Andrei 10 Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu” Vaslui Vaslui
176 Stoian C. Cătălin 10 Colegiul Naţional „Gh. Roşca Codreanu” Bârlad Vaslui
177 Matei G. Teodora 12 Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu” Vaslui Vaslui
178 Vulpe Cezar Andrei 7 Colegiul Național Unirea Focșani Vrancea
179 Micu Alexandru 9 Colegiul Național Unirea Focșani Vrancea
180 Rogozan Mădălina 9 Colegiul Național ”Al.I.Cuza” Focșani Vrancea
181 Bejan Alexandru Gabriel 10 Colegiul Național ”E. Botta” Adjud Vrancea
182 Dodoiu Tudor 11 Colegiul Național ”Al.I.Cuza” Focșani Vrancea